Jeśli zastanawiasz się czy zakładanie instalacji fotowoltaicznej ma jeszcze sens, to bardzo dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy warto i jakich rozmiarów instalacji potrzebujesz, aby przestać martwić się rachunkami za prąd to czytaj dalej.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości.


Instalacja fotowoltaiczna to źródło czystej, darmowej i odnawialnej energii dla Twojego domu. Wspomnianą energię możemy pozyskać dzięki modułom fotowoltaicznym, które wykorzystując promieniowanie słoneczne, niezależnie od pory roku, we współpracy z inwerterem generują prąd.

Korzyści posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej:

Inwestycja, która przyniesie Ci pewny zysk

Uniezależnienie się od podwyżek cen prądu

Dbanie o otaczające nas środowisko

Możliwość wykorzystania własnej energii do ogrzania domu zimą

Zadzwoń lub wyślij sms 790 511 338

Dostępne dofinansowania:

Mój Prąd
Dla instalacji między 2kW a 10kW Możliwość uzyskania do 20500 zł dofinansowania: - Montaż instalacji fotowoltaicznej - 4000 zł ( do 5000 zł w przypadku montażu jednego z dodatkowych elementów) - Magazyn ciepła - do 5000 zł - Magazyn energii elektrycznej - do 7500 zł (min. 2kWh) - System zarządzania energią HEMS/EMS - do 3000 zł
Czyste powietrze
W przypadku montażu instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem np. pompy ciepła, można ubiegać się o dofinansowanie 5000 zł w ramach programu “Czyste Powietrze”. (Program Mój Prąd oraz Czyste Powietrze wzajemnie się wykluczają)
Ulga termomodernizacyjna
Możliwość odliczenia od podatku dochodowego poniesionych kosztów, po odliczeniu uzyskanych dofinansowań. - Maksymalna kwota, z której odliczysz ulgę 53000 zł - Jeśli nie jesteś w stanie całej kwoty odliczyć w jeden rok, to spokojnie, masz na to aż 6 lat od zrealizowania inwestycji.

NET-BILING co to jest i jak działa?

Net-billing czyli obecny system rozliczania nadwyżek z produkcji energii, polega na sprzedaży nadwyżek po średniej miesięcznej cenie rynkowej (dzisiejszą cenę sprawdzisz tutaj) i gromadzeniu w ten sposób zdobytych środków w depozycie prosumenckim (wirtualne konto w zakładzie energetycznym), z których możemy korzystać w celu zakupu energii w momencie gdy instalacja nie produkuje (np. nocą) w cenie zgodnej z taryfą.

Na wykorzystanie zgromadzonych środków mamy 12 miesięcy, po tym czasie niewykorzystane nadwyżki zostaną zwrócone (co ważne zwrot nie może przekroczyć 20% energii wprowadzonej do sieci w danym miesiącu kalendarzowym).  

Wyobraź sobie, że nie musisz się martwić rachunkami za prąd. Nie musisz się martwić załatwianiem formalności ani wyborem odpowiedniej firmy.

Profesjonalny montaż

Wiemy, że zależy Ci na szybkiej realizacji oraz wysokiej jakości montażu. 

Dlatego my jako firma, która zrealizowała już ponad 800 instalacji, za każdym razem staramy się spełnić oba warunki, realizując montaż do 30 dni od podpisania umowy oraz wykorzystując w tym celu własne wykwalifikowane ekipy monterskie. 

Dodatkowo udzielamy również 4-letniej rękojmi na nasz montaż. 

 

Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta 

Dołączając do grona naszych klientów, możesz mieć pewność, że zadbamy o realizację Twojej inwestycji z najwyższą starannością. 

Oto kolejność naszych działań: 

1.Audyt zapotrzebowania budynku w energię elektryczną i spersonalizowany dobór najlepszego rozwiązania przez doświadczonego doradcę.

Tego typu audyt realizowany jest bezpłatnie i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, możesz się na niego umówić już teraz, aby otrzymać informacje jakie rozwiązanie sprawdzi się u CIebie najlepiej. Wystarczy że klikniesz tutaj  lub zadzwonisz na numer  📲 790 511 338

2. Dostawa materiałów i realizacja montażu przez własne wykwalifikowane ekipy monterskie.

3. Załatwienie formalności z zakładem energetycznym w imieniu klienta

4. Pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań 

5. Opieka, doradztwo i serwis po zrealizowaniu inwestycji  

Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia. Zadzwoń na numer 790 511 338

Jeśli nie odbieramy, wszyscy nasi doradcy akurat prowadzą rozmowy, spróbuj później ponownie.

Bezpieczeństwo realizowanych inwestycji 

Prawidłowy dobór wysokiej jakości elementów, z których składa się instalacja fotowoltaiczna. Montaż instalacji przez wykwalifikowanych instalatorów. Zastosowanie pełnego zestawu zabezpieczeń zgodnych z restrykcyjnymi normami. Doświadczenie firmy w montażu instalacji fotowoltaicznych. To wszystko składa się na realizację bezpiecznej, wydajnej i trwałej instalacji.

Dla prawidłowego zabezpieczenia instalacji stosujemy:

 1. Zabezpieczenia DC: Ogranicznik przepięć 1200VDC T1+T2
 2. Zabezpieczenia AC:
  • Ogranicznik przepięć 275V 20kA T2
  • Wyłącznik nadprądowy
  • Wyłącznik różnicowoprądowy
 3. Przewód solarny podwójnie izolowany 6mm2 Helukabel
 4. Konektory MC4 Staubli 
 5. Pełne uziemienie instalacji

Dzięki doświadczeniu w montażu instalacji fotowoltaicznych i pracy z różnymi markami, wybraliśmy do naszej oferty według nas panele o najlepszej wydajności, wytrzymałości i niezawodności.  

 

Gwarancja producenta: 12 lat - 25 lat  

Gwarancja wydajności: 25 lat - 30 lat 

Moc: 385W - 510W 

Technologia: Half-Cut PERC

Niski spadek wydajności w trakcie upałów

Wytrzymałość na obciążenia: do 6000 Pa 

Moduły Black Frame oraz Full Black

Panele znajdujące się na liście: Tier 1 Bloomberga

Inwerter czyli serce i mózg instalacji fotowoltaicznej, odpowiedzialny jest za przetwarzanie prądu stałego z paneli na prąd zmienny, który wykorzystujesz w instalacji elektrycznej swojego domu. Przy montażu realizowanych przez nas instalacji wykorzystujemy wysoko wydajne inwertery marki Hypontech lub Sofar Solar oraz rozwiązanie dla skomplikowanych dachów czyli Mikroinwertery. 

 

Gwarancja producenta: 10 lat - 12 lat 

Długa żywotność

Wydajność: 98,2% - 98,5%

Inteligentny monitoring instalacji 

Niskie napięcie startowe, szeroki zakres napięć MPPT

Jedne z najpopularniejszych falowników na rynku międzynarodowym

Dodatkowe rozwiązania 

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również: 

 1. Optymalizatory

Dodatkowe zabezpieczenie dla instalacji w przypadku pojawienia się sporych zacienień na poszczególne moduły. 

 1. Magazyn energii 

System, który dzięki swojej funkcjonalności zwiększa autokonsumpcja produkowanej energii oraz umożliwia konfigurację systemu awaryjnego zasilania dla budynku w przypadku braku zasilania.

 1. Systemy zarządzania zużyciem energii

Liczniki HEMS i EMS, system ten umożliwia Inteligentne sterowanie przepływem energii pozyskanej z instalacji, zwiększając autokonsumpcja oraz zysk z instalacji.  

Prawda jest taka że masz teraz dwa wyjścia.

Możesz zostać tu gdzie jesteś, z ciągle rosnącymi rachunkami za prąd i brakiem możliwości uwolnienia się od tych opłat lub skorzystać z naszej pomocy i stać się niezależnym energetycznie.

Umów się już teraz na bezpłatny audyt!

Wypełnij krótką ankietę i sprawdź jaka instalacja spełni Twoje potrzeby

Super ludzie, super doradztwo. Pan Artur zna się na rzeczy. Dzięki jego pomocy nie zmarzniemy w zimę 💪 dziękujemy
Sklep Tarnowskie Góry
Sklep Tarnowskie Góry
2022-09-06
U nas pompa zainstalowana już dwa sezony grzewcze za nami, ciepło, czysto i bez chodzenia do pieca, człowiek się czuje jak na blokach. Nie trzeba planu dnia układać pod palenie w piecu węglowym. Pompa Atlantic 14 kW typu lodówka.
Piotr
Piotr
2022-09-06
Super ekipa.Solidne wykonanie.Gorąco polecam.
Kazimiera Rosiek
Kazimiera Rosiek
2022-09-01
Bardzo polecam! Wszystko szybko i sprawnie.
djv DAVE0NE
djv DAVE0NE
2022-08-19
Firma godna polecenia. Profesjonalne doradztwo, obsługa i "mega" sprawna realizacja instalacji fotowoltaicznej. Ponadto wsparcie w pozyskaniu kredytu na realizację inwestycji i dofinansowania z programów rządowych. Bieżące wsparcie merytoryczne po uruchomieniu instalacji. Pytania nie pozostają nigdy bez odpowiedzi. Firmę tworzą ludzie godni zaufania. MEGAWAT równa się MEGA SATYSFAKCJA.
Justyna Lukoszek
Justyna Lukoszek
2022-08-17
Fachowe doradztwo, rozsądna cenowo propozycja, bardzo szybki montaż
Paweł Zarazza
Paweł Zarazza
2022-08-13
Bardzo dobra współpraca, dobry kontakt, szybka realizacja. Zarówno szef jak i ekipa montażystów 10/10. Polecam, montaż 20 paneli na dachu zajął kilka godzin.
Maciej Jóźwicki
Maciej Jóźwicki
2022-08-12
Fachowe doradztwo (Piotrek), pomocna obsługa klienta (Magda i Julia), szybka realizacja, profesjonalne wykonanie i miła atmosfera podczas montażu fotowoltaiki (Wojtek, Rafał i Marek) Dziękujemy i POLECAMY
Mariusz Bożena Cojg
Mariusz Bożena Cojg
2022-08-11
Współpraca na medal.Od wizyty przedstawiciela do montażu minęły niecałe 3 tygodnie.Kontakt bez zarzutu, komunikacja na 5.Ekipa montażowa p.Wojtka mimo niezawinionych trudności,które się pojawiły, sprawnie zamontowała panele,estetycznie pociągnęła wszystkie przyłącza,posprzątała po sobie,przy tym obaj Panowie sympatyczni i pozytywnie usposobieni.Ponadto z życzliwości usunęli usterkę,którą pozostawił po sobie elektryk developera,a która stwarzała realne zagrożenie.Dziękujemy i pozdrawiamy!
Gosia G
Gosia G
2022-08-10
Polecam firmę. Profesjonalne podejście do sprawy -usluga kompleksowa od wymiany licznika po otrzymanie dotacji. Opieka handlowca w trakcie sprzedaży jak i po . Polecam
Kuba Danielewicz
Kuba Danielewicz
2022-08-09