Jeśli zastanawiasz się czy pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Twojego domu to dobrze trafiłeś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy warto i jakich rozmiarów pompę ciepła potrzebujesz, aby skutecznie ogrzać dom to czytaj dalej.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości.


Pompa ciepła jest źródłem energii odnawialnej, które wykorzystując niewielką ilość energii elektrycznej pozyskuje energię nagromadzoną w powietrzu dla ogrzania budynku i ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła powietrze/woda to rozwiązanie, które w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Dzięki swojej elastyczność i oraz łatwości w obsłudze, świetnie sprawdza się w nowych jak i modernizowanych domach. Nie musisz posiadać dużej działki oraz wykonywać drogich odwiertów jak w przypadku pomp gruntowych, ponieważ pompa powietrze/woda czerpie energię bezpośrednio z temperatury powietrza. 

Pompa tego typu bez problemu poradzi sobie z ogrzewaniem nawet przy -25*C na zewnątrz oraz możemy podłączyć ją do prawie każdej instalacji centralnego ogrzewania, gdzie odbiornikami są: grzejniki, podłogówka lub klimakonwektory.

Korzyści posiadania pompy ciepła:

Rozwiązanie dla każdego domu

Dzięki oferowanym przez naszą firmę pompom wysoko-temperaturowym możemy ogrzać nawet starsze domy

Ogrzewanie bezpieczne dla środowiska

Pompa ciepła do ogrzania budynku wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu, dzięki czemu nie generuje emisji zanieczyszczeń, ponieważ nie spala żadnych paliw

Zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku

Decydując się na montaż pompy ciepła możesz zmniejszyć koszty ogrzewania swojego budynku o 70%, a dodatkowo decydując się również na montaż instalacji fotowoltaicznej możesz zejść z kosztami ogrzewania do zera

Komfort użytkowania

Pompa ciepła to urządzenie, które nie wymaga naszego wkładu dla prawidłowej pracy i daje nam komfort sterowania ogrzewaniem z poziomu aplikacji. W przeciwieństwie do pieców węglowych, które bez dokładania węgla i oczyszczania z popiołu, nie ogrzeją naszego domu

Zadzwoń lub wyślij sms 572 072 232

Dostępne dofinansowania:

Twoje ciepło
To dofinansowania w wysokości do 7000 zł dla nowo powstałych budynków, w których decydujemy się montaż pompy ciepła.
Czyste powietrze
Jeśli decydujesz się na wymianę pieca węglowego na pompę ciepła, możesz ubiegać się o dofinansowanie nawet do 55 600 zł. Jeśli dochód na członka Twojego gospodarstwa domowego nie przekracza 1894 zł/mc możesz starać się o prefinansowanie, dzięki któremu pokrywasz tylko różnice między kosztem inwestycji a kwotą dofinansowania.
Ulga termomodernizacyjna
Możliwość odliczenia od podatku dochodowego poniesionych kosztów, po odliczeniu uzyskanych dofinansowań. - Maksymalna kwota odliczenia to 53000 zł - Jeśli nie jesteś w stanie całej kwoty odliczyć w jeden rok, to spokojnie, masz na to aż 6 lat od zrealizowania inwestycji. - Maksymalna kwota, z której odliczysz ulgę 53000 zł - Jeśli nie jesteś w stanie całej kwoty odliczyć w jeden rok, to spokojnie, masz na to aż 6 lat od zrealizowania inwestycji.

Profesjonalny montaż pompy ciepła - Rybnik i okolice

Wiemy, że zależy Ci na szybkiej realizacji oraz wysokiej jakości montażu. 

Dlatego my jako firma, która zrealizowała już ponad 800 instalacji, za każdym razem staramy się spełnić oba warunki.

Dla bezpiecznego i trwałego montażu pompy ciepła, duży nacisk kładziemy na utrzymanie wysokich kwalifikacji naszych instalatorów oraz na zastosowanie bardzo dobrej jakości sprzętów. 

Montaż instalacji realizujemy średnio w 2 do 3 dni, w trakcie których montowana jest pompa oraz pozostałe elementy układu takie jak: bufor ciepła, bojler, naczynia przeponowe, filtry, pompy obiegowe i zawory.

Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta 

Dołączając do grona naszych klientów, możesz mieć pewność, że zadbamy o realizację Twojej inwestycji z najwyższą starannością. 

Oto kolejność naszych działań: 

1.Audyt zapotrzebowania budynku w energię cieplną i spersonalizowany dobór najlepszego rozwiązania przez doświadczonego doradcę.

Tego typu audyt realizowany jest bezpłatnie i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, możesz się na niego umówić już teraz, aby otrzymać informacje jakie rozwiązanie sprawdzi się u CIebie najlepiej. Wystarczy że klikniesz tutaj  lub zadzwonisz na numer  📲 572 072 232

2. Dostawa materiałów i realizacja montażu przez własne wykwalifikowane ekipy monterskie.

3. Uruchomienie pompy przez dedykowanych serwisantów

4. Pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań 

5. Opieka, doradztwo i serwis po zrealizowaniu inwestycji  

Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia. Zadzwoń na numer 572 072 232

Jeśli nie odbieramy, wszyscy nasi doradcy akurat prowadzą rozmowy, spróbuj później ponownie.

Dodatkowe rozwiązania 

Oprócz energii z powietrza pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje również niewielkiej ilości energii elektrycznej, którą może czerpać ze słońca, jeśli w parze do pompy zdecydujesz się również na montaż instalacji fotowoltaicznej. Takie rozwiązanie zwiększa auto konsumpcję z instalacji i pozwala zejść z kosztami ogrzewania do minimum. 

Dodatkowo jeśli decydujesz się na realizację obu inwestycji, możesz liczyć na większe dofinansowanie oraz korzystniejszą cenę przy zakupie zestawu. 

Prawda jest taka że masz teraz dwa wyjścia.

Możesz zostać tu gdzie jesteś, z ciągle rosnącymi rachunkami za węgiel czy gaz i brakiem możliwości uwolnienia się od tych opłat lub skorzystać z naszej pomocy i stać się niezależnym energetycznie.

Umów się już teraz na bezpłatny audyt!

Wypełnij krótką ankietę i sprawdź jaka instalacja spełni Twoje potrzeby lub od razu zadzwoń do nas: 572 072 232

Super ludzie, super doradztwo. Pan Artur zna się na rzeczy. Dzięki jego pomocy nie zmarzniemy w zimę 💪 dziękujemy
Sklep Tarnowskie Góry
Sklep Tarnowskie Góry
2022-09-06
U nas pompa zainstalowana już dwa sezony grzewcze za nami, ciepło, czysto i bez chodzenia do pieca, człowiek się czuje jak na blokach. Nie trzeba planu dnia układać pod palenie w piecu węglowym. Pompa Atlantic 14 kW typu lodówka.
Piotr
Piotr
2022-09-06
Super ekipa.Solidne wykonanie.Gorąco polecam.
Kazimiera Rosiek
Kazimiera Rosiek
2022-09-01
Bardzo polecam! Wszystko szybko i sprawnie.
djv DAVE0NE
djv DAVE0NE
2022-08-19
Firma godna polecenia. Profesjonalne doradztwo, obsługa i "mega" sprawna realizacja instalacji fotowoltaicznej. Ponadto wsparcie w pozyskaniu kredytu na realizację inwestycji i dofinansowania z programów rządowych. Bieżące wsparcie merytoryczne po uruchomieniu instalacji. Pytania nie pozostają nigdy bez odpowiedzi. Firmę tworzą ludzie godni zaufania. MEGAWAT równa się MEGA SATYSFAKCJA.
Justyna Lukoszek
Justyna Lukoszek
2022-08-17
Fachowe doradztwo, rozsądna cenowo propozycja, bardzo szybki montaż
Paweł Zarazza
Paweł Zarazza
2022-08-13
Bardzo dobra współpraca, dobry kontakt, szybka realizacja. Zarówno szef jak i ekipa montażystów 10/10. Polecam, montaż 20 paneli na dachu zajął kilka godzin.
Maciej Jóźwicki
Maciej Jóźwicki
2022-08-12
Fachowe doradztwo (Piotrek), pomocna obsługa klienta (Magda i Julia), szybka realizacja, profesjonalne wykonanie i miła atmosfera podczas montażu fotowoltaiki (Wojtek, Rafał i Marek) Dziękujemy i POLECAMY
Mariusz Bożena Cojg
Mariusz Bożena Cojg
2022-08-11
Współpraca na medal.Od wizyty przedstawiciela do montażu minęły niecałe 3 tygodnie.Kontakt bez zarzutu, komunikacja na 5.Ekipa montażowa p.Wojtka mimo niezawinionych trudności,które się pojawiły, sprawnie zamontowała panele,estetycznie pociągnęła wszystkie przyłącza,posprzątała po sobie,przy tym obaj Panowie sympatyczni i pozytywnie usposobieni.Ponadto z życzliwości usunęli usterkę,którą pozostawił po sobie elektryk developera,a która stwarzała realne zagrożenie.Dziękujemy i pozdrawiamy!
Gosia G
Gosia G
2022-08-10
Polecam firmę. Profesjonalne podejście do sprawy -usluga kompleksowa od wymiany licznika po otrzymanie dotacji. Opieka handlowca w trakcie sprzedaży jak i po . Polecam
Kuba Danielewicz
Kuba Danielewicz
2022-08-09